Zalety mieszkania na Białołęce

Na mieszkanie w Warszawie decyduje się wiele osób, gdyż miasto to daje ogromne możliwości. Miano stolicy Polski zobowiązuje, dlatego można liczyć na szereg wymiernych korzyści. Miasto jest duże, dlatego mamy szeroki wachlarz wyboru mniej lub bardziej atrakcyjnych dzielnic. Duży potencjał drzemie w rozwijającej się Białołęce, gdzie cały czas pojawiają się nowe inwestycje. Jeśli chcemy zamieszkać w jednej z europejskich metropolii i jednocześnie nie musieć nadwerężać budżetu, warto zainteresować się nieruchomościami na Białołęce. Bez wątpienia nikt nie będzie zawiedziony, gdyż dla każdego znajdzie się tam coś wartego uwagi. Zarówno ceny gruntów, jak i mieszkań nie należą do wygórowanych, ale to nie jedyne zalety. Jest ich znacznie więcej, dlatego czas najwyższy się z nimi zapoznać, co ułatwi podjęcie właściwej decyzji.

Dlaczego mieszkanie na Białołęce to dobry pomysł?

Białołęka to jedna z prężnie rozwijających się dzielnic warszawskich, w przypadku której realizowanych i zaplanowanych jest wiele nowych inwestycji. Dawniej okolica ta rzeczywiście pozostawiała wiele do życzenia i na próżno było mieć wobec niej większe oczekiwania. Na przestrzeni lat uległo to jednak znacznej poprawie. Obecnie Białołęka słynie z rozwijającej się infrastruktury i nowego budownictwa, co zwiększa jej atrakcyjność w oczach potencjalnych inwestorów. Pomimo tego, że oddalona jest od centrum Warszawy, nie ma żadnych problemów z komunikacją ze względu na wprowadzone liczne udogodnienia. Wymienić można tutaj otwarcie mostu, zmodernizowanie ulic, remonty wielu tras – wszystko to przyczyniło się do skrócenia czasu potrzebnego na dojazd do centrum stolicy. Zniknął problem z długimi dojazdami do pracy, co kiedyś było bolączką wielu osób. Mieszkańcy mają do dyspozycji liczne połączenia tramwajowe, co przekłada się na szybkie dotarcie do miejsca docelowego.

Na korzyść mieszkania na Białołęce przemawia to, że w dzielnicy tej drzemie ogromny potencjał ze względu na jej prężne rozwijanie się. Nieustannie pojawiają się nowe rozwiązania, które przyczyniają się do podniesienia jakości prestiżu tej dzielnicy. Przybywają nowe osiedla i bloki, dzięki czemu potencjalni inwestorzy mogą liczyć na szeroki wachlarz wyboru, czyli znalezienie lokum dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nie brakuje również ośrodków szkolno-wychowawczych typu przedszkola oraz dyskontów spożywczych, dzięki czemu nie trzeba jechać do centrum w celu zrobienia podstawowych zakupów.

Poznaj kolejne zalety mieszkania na Białołęce

Każdego potencjalnego inwestora zawsze interesuje to, z jakimi kosztami będzie musiał się liczyć. Na Białołęce bezproblemowo znajdziemy oferty w bardzo przystępnych cenach i to bez tracenia na standardzie życia. Do wyboru mamy zarówno domy, jak i mieszkania. Jeśli chcemy mieszkać blisko centrum Warszawy, ale jednocześnie nie narażać się na duże koszty, to jak najbardziej warto zainteresować się rynkiem nieruchomości na Białołęce. Atrakcyjne ceny w przypadku nowego budownictwa bez wątpienia kuszą. Dzielnicę tę można śmiało polecić rodzinom z dziećmi, jak również parom planującym jej założenie. Na Białołęce nie brakuje miejsc rozrywki dla najmłodszych w postaci licznych placów zabaw, terenów zielonych. Wszystko to sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu zamiast w zamkniętym pomieszczeniu przed ekranem telewizora czy komputera. Nowe inwestycje dotyczą też prywatnych i publicznych szkół, przedszkoli. Ogromną atrakcją tej okolicy jest zjeżdżalnia wodna, uznana za największą w Polsce. Lato to doskonały czas na wykorzystanie jej do maksimum.

Seniorzy również będą zadowoleni ze względu na wszechobecną zieleń, ciszę i spokój. Na tym jednak nie koniec atrakcji przyrodniczych. W pobliży znajdują się dwa rezerwaty przyrody, do tego mamy jeszcze kompleks lasów, dzięki czemu miłośnicy natury nareszcie będą w stanie wypoczywać na jej łonie. Jako, że dla wielu formą rozrywki jest robienie zakupów, na Białołęce nie zabraknie ku temu okazji, ponieważ znajduje się tam nowoczesna i wielkopowierzchniowa galeria handlowa. Do tego dochodzi również wiele mniejszych sklepów.

_____________________________________________

Artykuł powstał dzięki uprzejmości firmy AlberoInvest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.